עבודה בחו"ל

ארה"ב

עבודה בארה"ב
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!
ארצות הברית של אמריקה כוללת 50 מדינות ומתפרסת ברובה על פני מרכז יבשת אמריקה הצפונית. כלכלת ארה"ב גדולה ומפותחת והיא עשירה באוצרות טבע. המטבע הרשמי שלה הוא הדולר האמריקני הנחשק - $ אותו גם אתם תוכלו להרוויח במסגרת עבודה בארה"ב שהרי שוק העבודה של ארה"ב רווי בחברות שונות, חלקן ישראליות ורובן מקומיות ובינלאומיות, להן דרושים עובדים. 

שגרירות ארה"ב

שגרירות ארצות הברית בישראל מוכרת לכל ישראלי שאי פעם ביקש להוציא ויזה לארה"ב ועל כך יעידו המבקרים הרבים הפוקדים את משרדי השגרירות מדי יום. שגרירות ארה"ב מטפלת בכל הנושאים הקשורים לביקור, עבודה או לימודים בארה"ב ומהווה את הגוף היצוגי של ארה"ב בישראל. 
- למידע נוסף על שגרירות ארה"ב.

ויזה לארה"ב

הוצאת ויזה לארה"ב הכרחית על מנת להיכנס לשטחה של ארה"ב. הנפקת ויזה לארה"ב, שנחשבה בעבר להליך בירוקראטי מייגע הפכה לפשוטה יותר כיום, לאחר שנתאפשרה הורדת טפסי הבקשה דרך האינטרנט, דבר שקיצר משמעותית את התהליך אך עדיין נדרש הליך הראיון במשרדי שגרירות ארה"ב המהווה חלק ניכר מההחלטת השגרירות האם לאשר את הבקשה להוצאת ויזה לארה"ב או לדחותה. 
- למידע נוסף אודות ויזה לארה"ב.  

גרין קארד

גרין קארד נדרש מכל מי אשר מעוניין להשתקע בארה"ב. זאת בדומה לויזות לארה"ב שנדרשות מכל אזרח זר המבקש להיכנס לשטחה של ארה"ב. ויזת תייר למשל, מאפשרת ביקור או טיול בארה"ב, בעוד גרין קארד מהווה אישור עבודה חוקי בארה"ב ונדרש בתהליך הגירה למדינות ארה"ב.   

הגירה לארה"ב

הזדמנויות הפז הכלכליות הפכו את ארה"ב ל"ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות" ורבים מכל העולם מנסים את מזלם בהליך הגירה לארה"ב. הגירה לארה"ב היא תהליך לא פשוט הדורש הוצאת גרין קארד ואישורים מיוחדים. לא אחת, במיוחד מכיוון דרום אמריקה אך גם ממקומות אחרים על הגלובוס, נכנסים לארה"ב עובדים זרים, מוצאים עבודה בקהילה שלהם ומשתקעים במדינה החדשה כך שקשה להגיע אליהם. הגירה לארה"ב יכולה להיות חוקית ולא חוקית, וכל עוד תהליכי ההגירה והעבודה נעשים באישור, אין ממה לחשוש. במידה ובדרך אחת הפעולות נעשתה באופן בלתי חוקי, העובד נכנס למעגל שעלול להסתיים בגירוש לתמיד על ידי שלטונות ארה"ב. אבל זה רק הצד השלילי – ישנם גם צדדים חיוביים לתהליך הגירה לארה"ב המקנים זכויות, יתרונות ואפשרויות נוספות למהגר .

כאן בפורטל WorkAbroad ריכזנו עבורכם מדריכי מידע מקיפים אודות ארה"ב. המשיכו לגלוש באתר וקראו על מפת ארה"ב, תנאי מחייה, משרות עבודה מומלצות, מקומות בילוי, אפשרויות מגורים והשכרת דירות בארה"ב וכל מה שצריך לדעת על ארה"ב.