עבודה בחו"ל

עבודה חוקית בארה"ב

עבודה בחו"ל > עבודה בארה"ב > עבודה חוקית
עבודה בארה"ב
כל סוגי העבודות במקום אחד!
משרות בכל רחבי העולם!
ייעוץ והכוונה מהמומחים בתחום!
בואו לעבוד בצורה חוקית ומקצועית!

חושבים לעבוד בארה"ב ורוצים לעשות זאת באופן חוקי? קראו כאן על עבודה חוקית בארה"ב וקבלו את כל המידע הדרוש בנושא כמו עבודה בארה"ב לבעלי אזרחות ועוד! ארצות הברית מקדמת בברכה מדי שנה הרבה אנשים מכל העולם שמעוניינים לעבוד ברחביה ובמגוון תפקידים דוגמת חוקרים, אמנים, מדענים, ספורטאים, אנשי הי-טק וטכנולוגיה. כל אדם אשר מגיע לעבוד בארצות הברית חייב לקבל אישור חוקי לעבוד בה. ללא האישור הוא עובר על החוקה של ארה"ב ועשוי להיתפס, להישפט ואף להיכלא. מלבד זאת, בהמשך גם תישלל כניסתו לארצות הברית. במאמר הבא פרטים חיוניים אודות חוקיות העבודה בארה"ב.

סוגי עבודה חוקית בארה"ב

ארצות הברית מייחסת לעובדים זרים שני סוגים של עבודות: זמנית וקבועה. עובד זמני הוא מי שמבקש להיכנס לארצות הברית באופן זמני למען מטרה ספציפית כגון עבודה. כלומר, מדובר בשהייה זמנית בארצות הברית שהיא לא לצורך הגירה ומצריכה אישור שהייה זמני כגון ויזת עבודה. מנגד, מי שמעוניין להגר לארצות הברית, לחיות שם בקביעות ולעבוד, ייחשב כעובד קבוע. אדם כזה זקוק לאישור מיוחד של ארצות הברית הנקרא גרין-קארד. כמובן שבמידה וקיימת אזרחות אמריקאית, אין צורך בשום אישור מיוחד, בין אם מדובר בעבודה ושהייה זמניות או קבועות.

עבודה בארה"ב לבעלי אזרחות

בעלי אזרחות אמריקאית יכולים לעבוד בכל עבודה חוקית בארה"ב שיבחרו. כמו כן, הם אינם מוגבלים לזמן שהייה או להימצאותם במדינה מסוימת. דבר אחד בלבד אשר עשוי להגביל אותם הוא עניין חוקיות העבודה עצמה. צעירים ישראלים רבים בעלי אזרחות אמריקאית, נוסעים מידי שנה לעבוד בארצות הברית. הם מגיעים לחברות שונות של מכירות מוצרים, חברות אבטחה מיוחדות, חברות העוסקות בפריצת מנעולים, משפחות בהן הם מיועדים לטפל כאופר ועוד עבודות רבות ומגוונות. אך לא כל החברות הנ"ל הינן חברות חוקיות.

לכן חשוב לברר מי החברה המעסיקה וולוודא כי היא אכן חברה חוקית ומוכרת לשלטונות ארה"ב. מלבד משרות לצעירים הישראלים, קיימות עבודות רבות לישראלים אשר מעוניינים בעבודה רצינית וקבועה יותר כגון עבודה משרדית, עבודות ניהול שונות ואף עבודה בחברות היי טק גדולות.

להרחבה בנושא לחצו כאן: עבודה בארה"ב לבעלי אזרחות.

ויזת עבודה לארה"ב - היתרונות

מאז ומעולם, ארצות הברית הייתה היעד מספר אחד עבור ישראלים לעבודה בחו"ל. לא בכדי קיבלה את הכינוי "ארץ האפשרויות הבלתי מוגבלות". כינוי שמקבל עוצמה רבה יותר בקרב בעלי אזרחות אמריקאית. ההצלחה שנחלו ישראלים רבים בעבודות שונות בחו"ל היא אדירה ובאה לידי ביטוי בסכומי הכסף הגדולים שרבים הרוויחו במהלך עבודה חוקית בארה"ב.

מלבד זאת, העבודה ברחבי ארה"ב משלבת נופים מרהיבים, אטרקציות של פעם בחיים, אנשים מיוחדים ותרבות שיש כמוה רק אחת בעולם. לסיכום, עבודה חוקית בארה"ב היא חוויה נדירה והזדמנות פז להכיר אנשים חדשים ולשפר את מיומנויות האנגלית, וכמובן לממש את אחת המטרות הראשיות של מרבית מהישראלים שהיא להרוויח כסף רב.

למידע נוסף בנושא עבודה בארה"ב כל שעליכם לעשות הוא להשאיר פרטים בטופס מעלה!

עבודה בארה"ב
השירותים שלנו